• Svježe
H. w. MXPD-483MD 2.5 G-1310nm-40 km-SM-ESFP optičkog primopredajnik

H. w. MXPD-483MD 2.5 G-1310nm-40 km-SM-ESFP optičkog primopredajnik

KM 58.73
U trgovini

Roba


Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju. Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Karakteristike proizvoda

:
MXPD-483MD
:
SMTE
Stanju:
Novo i Originalni

Srodni proizvodi

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 194.99

ZATVORENOM OKLOPNI 100 METERS LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

2-pin veza prst usluge ptt GP68, GP88, GP88S motor voki-toki kacigu slušalice mikrofon
  • Svježe

2-pin veza prst usluge ptt GP68, GP88, GP88S motor voki-toki kacigu slušalice mikrofon

KM 40.50

KARAKTERISTIKEKaciga slušalica ponuditi nižukoštati alternativa zadržavajući sposobnost da radim na raznim interkom sistema Kao Elitna i DualMode, koristio je odvojiva niže žice za maksimalno kompatibilnosti, ali slušalice je ponudio u jednoj verziji sa fleksibilan mikrofon na posao u većini Otvori Lice, Pun Lice, i FlipIspred kacigePrst teško dužnost usluge ptt dobro osećam, popričaj i slušaj bez drži radio Visokog kvaliteta buku otkazao mikrofon za odličnu prenose audio Dvojno govornika za povećanje zvuk i jasnoće, uklapa se u uho pa svih slušalica.Napravljen od dobrog kvaliteta trajnih dine kejbl, otpor povuciRadi za punu lice kacigu dizajnKompatibilni Modela : Motorno ulje ručnim Radio : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CP88, CP100, CP150, CP200, CT150, CT250, CT450, CT450 LS, ECP100, GP68, GP88, GP88 S, GP300, GP308, GP350, GP2000, gti izvedba, gtxovih, LTS2000, P040, P080, P100, P110, P200, P1225, P1225 LS, PMR446, PR400, PRO1150, PRO2150, PRO3150, SP10, SP21, SP50, Duh MU11 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CVS, KADA je11 C, KADA21 CV, KADA JE22 CVS, KADA JE24 CVS, XTN446, XTN500, XTN600, VL50, VL130, XV1100, XV2100, XV2600, XU1100, XU2100, XU2600FEIDAXINFDC ručnim Radio : VATROGASCI150 A, VATROGASCI160 A, VATROGASCI450 A, VATROGASCI460 AHYT ručnim Radio : TC500,TC600,TC620,TC700,TC2110,TC518, itd.1...

Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv-5r Baterija BL-5-1800 Crni 1800mAh za Baofeng UV5R Ručnim Radio
  • Svježe

Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv-5r Baterija BL-5-1800 Crni 1800mAh za Baofeng UV5R Ručnim Radio

KM 14.00 15.78

Cijena : $15.50 Cijena : $15.70 Cijena : $16.50 Cijena : $22.00 Cijena : $12.00 Cijena : $18.00Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv5r Baterija BL51800 Crni 1800m Ah za Baofeng UV5 R Ručnim RadioOpis ProizvodaTipLijaionNaponJe 7,4 VKapacitet1800 m AHBojaCRNAVeličine78mm x 50mm x 15mmTežine80g100% potpuno novi Originalni visokog kvaliteta od BAOFENGZa KompatibilniBAOFENG : UV5 R / UV5 RA / UV5 RA+ / UV5 RB / UV5 REWACCOM : VOLIŠ5 RRONSON : UV8 RTYT : THF8

1.25 G SFP Vlakna Medija Pretvarač,10/100/100M SFP Vlakna Medija Pretvarač, Vanjski PSU Jedan-vlakana 20KM 1310/1550NM LC ,
  • Svježe

1.25 G SFP Vlakna Medija Pretvarač,10/100/100M SFP Vlakna Medija Pretvarač, Vanjski PSU Jedan-vlakana 20KM 1310/1550NM LC ,

KM 135.00

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGM803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

Skladu sa Arista Mreža SFP-1G-T 10/100/1000BASE-T SFP Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP
  • Svježe

Skladu sa Arista Mreža SFP-1G-T 10/100/1000BASE-T SFP Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP

KM 22.50

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

ZATVORENOM OKLOPNI 10METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 10METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 59.98

ZATVORENOM OKLOPNI 10 METERS LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Zatvorenom Oklopni 10Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 10Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC

KM 52.50

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 10 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Zatvorenom Oklopni 150 metara SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 150 metara SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC

KM 262.50

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 150 MetaraMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Dvostruka Vlakna, 1310nm; da 2km na MMF, LC, -40C~+85C
  • Svježe

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Dvostruka Vlakna, 1310nm; da 2km na MMF, LC, -40C~+85C

KM 33.00

155 Mbps SFP Optički Primopredajnik, Do 20kmIndustrijske Tip : PRVAKASFP155 ML20Karakteristike Da 155 Mbps podatkestope 1310nm FP laser i PIN sliku detektor za 20km prijenos Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa dupleks LC spremište Digitalni Dijagnostički Praćenje : Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija Skladu sa Ro HS +Za 3,3 V jedan napajanje Operativni slučaj temperatura : Industrijske : 40 da +85°CPrijave SDH STM1, S1.1,JA1.1, JA1.2 SONET OC3 IR1,LR1,LR2 Drugi optički vezeOpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 155 Mbps podatkestopa i 20km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan FP laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

10 komad/mnogo SMA Ženske da CRC9 Muškarac WIFI Antenu Produžni Kabel Nagovoriti RG174 20cm
  • Svježe

10 komad/mnogo SMA Ženske da CRC9 Muškarac WIFI Antenu Produžni Kabel Nagovoriti RG174 20cm

KM 25.00 26.32

IF Nagovoriti Adapter SMA Ženske da CRC9 Mužjak, Pravo Uključi Veza Pigtail Produžni Kabel RG174 Kablovsku 20cmSpecifikacija : IF Veza SMA Ženske da CRC9 Muškarac kablovsku RG174 Kablovsku 20cm Težinu : 19 Paket uključuje : 10 x SMA Ženske da CRC9 MuškiSMA muškarac IF veza 1617 DB dobici teleskopske antenu crni slobodna isporuka NAS$ 31.89 NAS$ 46.68 / mnogo10 komada / mnogoZa 2,4 GHz 10d Bi WIFI WLAN Extender Ruter Antenu za Bežični LAN Karticu + Magnetno stajati slobodna isporuka NAS$ 17.33 NAS$ 26.89 / komadSlobodna isporuka 5v 1 A Napajanje adapter NAS Uključi adapter USB moć adapter NAS$ 30.00 NAS$ 43.11 / mnogo10 komada / mnogoBakra obavezujući post pojačalo kristal obavezujući post socket obavezujući post slobodna isporuka NAS$ 24.27 NAS$ 37.02 / mnogo10 komada / mnogo5 Ft 1,5 m Premuim DVIja Dvoboj Veza sa VGA 15Pin Muškarac / Muškarac Video Kabla Adapter slobodna isporuka NAS$ 8.92 NAS$ 16.11 / komadHDMI ZLATO MUŠKARAC DA VGA HD15 MUŠKARAC Kablovsku 5 FT 1,5 M 1080 P slobodna isporuka NAS$ 8.08 NAS$ 15.04 / komadSREDNJA BRZINA HDMI da MINI HDMI kabl za HDTV DV 1080 P 1,5 M slobodna isporuka NAS$ 6.46 NAS$ 12.97 / komadVGA muškarac da 3 RCA muškarac veza Componet Kabl za PC Laptop Monitora Slobodna isporuka NAS$ 6.27 NAS$ 12.73 / komad :

2PCS 433Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke
  • Svježe

2PCS 433Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke

KM 5.14

433 Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke Opis : Tip : 433 MHz izgradiou proljeće antenu Centar frekvenciju : 433 MHz VSWR : Dobit : 3d Bi Max moć : 10 W dakle taj : 50 Omska Dužina : 16cm Veza : IPX13 Visokog kvaliteta brass je proljeće,visoko gustina,jak signal

Zatvorenom Oklopni 5Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 5Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC

KM 44.98

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 5 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 269.99

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

J30J-15ZKP sa 30cm žicu
  • Svježe

J30J-15ZKP sa 30cm žicu

KM 42.75

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe...

iSFP-100-SM15 Kompatibilni 100BASE-FX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik
  • Svježe

iSFP-100-SM15 Kompatibilni 100BASE-FX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

KM 27.00

AlcatelLucent i SFP100SM15 Kompatibilni 100 BASEFX SFP Primopredajnik (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOME) Proizvod Detalje AlcatelLucent Pravi i SFP100SM15 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 100 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 15km Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Da TX Moć 15~8d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

10/100/1000M, SFP Vlakna Medija Pretvarač, Vanjski PSU 20KM 1310NM LC ,1.25 G SFP Vlakna Medija Pretvarač
  • Svježe

10/100/1000M, SFP Vlakna Medija Pretvarač, Vanjski PSU 20KM 1310NM LC ,1.25 G SFP Vlakna Medija Pretvarač

KM 72.00

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

NO-RX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA-3000 BELFONE DEČKA-3000 Dva puta Radio-Stanicu Ponavljac
  • Svježe

NO-RX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA-3000 BELFONE DEČKA-3000 Dva puta Radio-Stanicu Ponavljac

KM 46.88

NORX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA3000 BELFONE DEČKA3000 Dva puta RadioStanicu PonavljacSpecifikacije : Model : DEČKARX903Kabl Luku Da PC : COM LUKUKabl Dužina : 1 MetarSkladu sa BEIFENG BELPONE Ponavljac Stanica : NO3000Paket Sadržaj : 1× DEČKARX903 COM LUKU Porgramming KablSlike : Kombinovati Kupiti : Nudimo spojiti kupovinu popust, Kupiti još,Spasi više...

Zatvorenom Oklopni 10Meters LC/PC-LC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC da LC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 10Meters LC/PC-LC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC da LC

KM 52.50

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCLC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 10 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000mAh Li-ion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780G PD700G PD780 Digitalni Prenosni Dva puta Radio
  • Svježe

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000mAh Li-ion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780G PD700G PD780 Digitalni Prenosni Dva puta Radio

KM 54.00

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000m Ah Liion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780 PD700 G PD780 G PD880 T PD70 X Digitalni Prenosni VokiTokiSpecifikacije : Napon : Je 7,4 VSposobnost : 2000 m AHHemije : LiionIsključivo Sposoban za Hytera PD700 PD780 PD700 G PD780 G PD70 X PD70 XG PD78 X PD78 XG DMR DIGITALNI Radio PortablPaket Sadržaj : 1 ×Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000m Ah Liion Batterypack

ZATVORENOM OKLOPNI 3METERS LC-LC DUPLEKS OM2 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 3METERS LC-LC DUPLEKS OM2 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 37.50

ZATVORENOM OKLOPNI 3 METARA LCLC DUPLEKS 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM2 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KIRISUN DM680 dPMR UHF 400-470MHz Mobilni Radio 256Channel 45W Analogni&dPMR Digitalni Auto radio Stanici Kirisun mobilni radio stanica
  • Svježe

KIRISUN DM680 dPMR UHF 400-470MHz Mobilni Radio 256Channel 45W Analogni&dPMR Digitalni Auto radio Stanici Kirisun mobilni radio stanica

KM 438.00

KIRISUN DM680 d PMR UHF 400470 MHz Mobilni Radio 256 Channel 45 Watt Analogni & d PMR Digitalni Auto radio StanicaVažnosti : Mobilni Radio DM680 ne može biti poslao Normalno Post registrovana Zrak mail zbog težine preko 2 Kg,tako da to može biti poslao Express samo.Opis Proizvoda : Digitalni radio u kolima DM680 u digitalni model mogu kontakt sa d PMR digitalni primopredajnik,kako slijedi : Kirisun S765 / FP420 : http : / / www.aliexpress.com / store / product / KirisunS765FP420UHF400470 MHzDigitalPortableTwowayRadio / 213485_765545649.htmlKirisun S760 / FP460 : Kirisun S780 : Kirisun K800 : http : / / www.aliexpress.com / store / product / KirisunK800UHF400470 MHzDPMRDigitalPortableTwowayRadio / 213485_1525233977.htmlKirisun S565 : http : / / www.aliexpress.com / store / product / KirisunS565UHF400470 MHzDPMRDigitalPortableTwowayRadio / 213485_1707082762.htmlDR550 / FR450 Ponavljac 45 W : Specifikacija : GeneralFrekvenciju Domet400470 MHzKanal Kapaciteta256Kanal Razmak12.5 k HzOperativni NaponDC13.8 V mozda, hvaia! javit 15%Dakle Taj Antenu50 omskaFrekvenciju StabilnostiMozda, hvaia! javit 1.5 ppmPrikažiLCDDimenziju180mm× 170mm× 55mmTežine(Zvučnik Mikrofon uključen)1100gOperativni Temperatura20°c ~ +60°cSkladište Temperatura40°c~ +85°cPrijemnikAnalogni Osjetljivost≤Za 0,2 µV / 121d BmDigitalni Osjetljivost119d Bm(BER ≤5%)117d Bm(BER ≤1%)Intermodulation≥55d B 12.5 k HzPored Kanala Selectivity≥55d B 12.5 k HzCokanal Odbijanje≥8d B 12.5 KhzBlokira≥90d BAudio Moć>3 WAudio Distorziju≤5%OdašiljačIzlazne Snage45 W / 25 WModulation Osjetljivost10 mozda, hvaia! javit 3m VProvodi / Zracima Emisija≤65d B 12.5 k HzPored Kanala Moć≤55d B 12.5 k Hz4 FSK Modulation Tačnost≤5%Audio Distorziju≤5%Paket Sadržaj : 1× Kirisun DM680 Mobilni Radio1× Zvučnik Mikrofon1× Držač1× Jebe Postavlja1× Moć Kabl1× Korisničko Uputstvo3× FitiljSlike :