• Svježe
iSFP-100-SM15 Kompatibilni 100BASE-FX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

iSFP-100-SM15 Kompatibilni 100BASE-FX SFP 1310nm 15km DOM Primopredajnik

KM 27.00
U trgovini

Roba

Alcatel-Lucent i SFP-100-SM15 Kompatibilni 100 BASE-FX SFP Primopredajnik (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOME) Proizvod Detalje Alcatel-Lucent Pravi i SFP-100-SM15 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 100 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 15km Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Da TX Moć -15~-8d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTS-Usklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER. Mi smo posvećen pruža mušterije sa ostatkom, standardi-zadovoljavajuće proizvoda i usluga. LODFIBER je prošlo mnogo kvaliteta, provjera sistema, kao da CE, Ro HS, FCC, ustanovili međunarodno standardizirani kvaliteta sistem i strogo provode standardizirani upravljanje i kontrolu u toku dizajn, razvoj, proizvodnja, instalaciju i službe. Molim te Napomena : Ubacivanje treća strana primopredajnik ne prazninu vašoj mreži opremu garanciju. Mreža opremu proizvođači svi smjernice naveo da garancija podršku na svoje proizvode neće biti pogođene. Doživotnom Garancijom Sve optičke proizvoda u LODFIBER su potpuno opravdano protiv manama u materijal i rad sa životu garanciju. Ovo garancija ne pokriti štetu koju slučajno, nepropisno briga, nepropisno koristiti, nemar, normalno pohabao, ili prirodno slom boja i materijala preko produžena vrijeme i koristiti. Pakiranje & Nazvavši Ovo lako srediti i dobro zaštićeni primopredajnik paket je označila i označen za uobičajeni LODFIBER standardima. Pretvarati etiketa ili paket rješenja su dostupne na zahtjev. NAKON & Carine Partnerstvu sa različitim svjetske klase NAKON proizvođači preko 8 godina, LODFIBER je u mogućnosti osigurati prilagoditi visokog kvaliteta i efikasna rješenja za sve treba i specifikacije, uključujući optički dizajn, mehanički dizajn, Odštampao Ploču (PCB) raspored i električne dizajn, softver & firmvare dizajn, integrisane skupština, specifične etikete, itd. Nadire sa prodaja i povoljan mušterija povratne informacije, LODFIBER je bilo brzo širi širom svijeta i postaje vodeći provajder od optički komunikacije industrije. Ako ste zainteresovani za naše proizvode, molim vas da kontaktirate nas na Isporuku LODFIBER mogu brod preko Fed Ex, DHL, UPS, TNT, HITNA pomoć ili mušterija-sredio nosač. Stvari su često poslali isti dan (neke transceivers može biti kroz vrata za 20 minuta). Ako nemamo zaliha u naš globalni skladišta, pošiljka će kasniti za 1-2 dana. DHL će uzeti 2-4 posao dana za isporuku i Fed Ex samo treba sa 1 : 3 posao dana. Za Španjolsku, Italija, Brazil i neke druge zemlje, stvari će trebati duže čekati da stigne, zbog carinske clearan

Karakteristike proizvoda

:
LODFIBER
:
iSFP-100-SM15

Srodni proizvodi

NO-RX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA-3000 BELFONE DEČKA-3000 Dva puta Radio-Stanicu Ponavljac
  • Svježe

NO-RX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA-3000 BELFONE DEČKA-3000 Dva puta Radio-Stanicu Ponavljac

KM 46.88

NORX903 COM LUKU Program za kablovsku Beifeng DEČKA3000 BELFONE DEČKA3000 Dva puta RadioStanicu PonavljacSpecifikacije : Model : DEČKARX903Kabl Luku Da PC : COM LUKUKabl Dužina : 1 MetarSkladu sa BEIFENG BELPONE Ponavljac Stanica : NO3000Paket Sadržaj : 1× DEČKARX903 COM LUKU Porgramming KablSlike : Kombinovati Kupiti : Nudimo spojiti kupovinu popust, Kupiti još,Spasi više...

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000mAh Li-ion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780G PD700G PD780 Digitalni Prenosni Dva puta Radio
  • Svježe

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000mAh Li-ion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780G PD700G PD780 Digitalni Prenosni Dva puta Radio

KM 54.00

Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000m Ah Liion Puni se Baterija za Hytera PD700 PD780 PD700 G PD780 G PD880 T PD70 X Digitalni Prenosni VokiTokiSpecifikacije : Napon : Je 7,4 VSposobnost : 2000 m AHHemije : LiionIsključivo Sposoban za Hytera PD700 PD780 PD700 G PD780 G PD70 X PD70 XG PD78 X PD78 XG DMR DIGITALNI Radio PortablPaket Sadržaj : 1 ×Hytera BL2006 JE 7,4 V 2000m Ah Liion Batterypack

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 194.99

ZATVORENOM OKLOPNI 100 METERS LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 269.99

ZATVORENOM OKLOPNI 150 METARA LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

J30J-15ZKP sa 30cm žicu
  • Svježe

J30J-15ZKP sa 30cm žicu

KM 42.75

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe...

ZATVORENOM OKLOPNI 3METERS LC-LC DUPLEKS OM2 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 3METERS LC-LC DUPLEKS OM2 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 37.50

ZATVORENOM OKLOPNI 3 METARA LCLC DUPLEKS 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM2 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

2PCS 433Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke
  • Svježe

2PCS 433Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke

KM 5.14

433 Mhz antenu 2.5 dbi dobitak sa Bežičnom primopredajnik modul i prenos podataka antenu signal buster NOVE Trgovačke Opis : Tip : 433 MHz izgradiou proljeće antenu Centar frekvenciju : 433 MHz VSWR : Dobit : 3d Bi Max moć : 10 W dakle taj : 50 Omska Dužina : 16cm Veza : IPX13 Visokog kvaliteta brass je proljeće,visoko gustina,jak signal

UHF antenu 433MHz smjer antenu 423~443MHz Zid Mount Patch Vijeće Stan Antenu osjetljivost slobodna isporuka
  • Svježe

UHF antenu 433MHz smjer antenu 423~443MHz Zid Mount Patch Vijeće Stan Antenu osjetljivost slobodna isporuka

KM 67.00 70.48

Električni SpecifikacijeFrekvenciju domet(MHz jahića423443Signalu(MHz Jahića20Dobit(d Bi jahića6Polazrake širina (°jahićaH : 70 V : 65VSWR≤1.5Ulaz Dakle Taj(Ω Jahića50Izazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMaksimalna ulaz moć(W jahića100Munja zaštituDC ZemljuUlaz veza tipN Žena ili PrilagoditiMehanički SpecifikacijeDimenzije (mm)225*195*47Antenu težinu(kg jahića1.5Operativni temperatura(°c jahića40~60Ocijenjena Brzina Vjetra(m / s i jahića60Radome bojaBijeliSpremaju se putDrži u poluSpremaju se hardvera(mm jahića¢35¢50

Zatvorenom Oklopni 10Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 10Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC

KM 52.50

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 10 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
  • Svježe

ZATVORENOM OKLOPNI 100METERS LC-LC DUPLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ

KM 179.99

ZATVORENOM OKLOPNI 100 METERS LCLC DUPLEKS 62.5 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM1 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Zatvorenom Oklopni 5Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC
  • Svježe

Zatvorenom Oklopni 5Meters SC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,UO da FC

KM 44.98

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,UO / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 5 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv-5r Baterija BL-5-1800 Crni 1800mAh za Baofeng UV5R Ručnim Radio
  • Svježe

Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv-5r Baterija BL-5-1800 Crni 1800mAh za Baofeng UV5R Ručnim Radio

KM 14.00 15.78

Cijena : $15.50 Cijena : $15.70 Cijena : $16.50 Cijena : $22.00 Cijena : $12.00 Cijena : $18.00Rusija Skladišta!!! BAOFENG uv5r Baterija BL51800 Crni 1800m Ah za Baofeng UV5 R Ručnim RadioOpis ProizvodaTipLijaionNaponJe 7,4 VKapacitet1800 m AHBojaCRNAVeličine78mm x 50mm x 15mmTežine80g100% potpuno novi Originalni visokog kvaliteta od BAOFENGZa KompatibilniBAOFENG : UV5 R / UV5 RA / UV5 RA+ / UV5 RB / UV5 REWACCOM : VOLIŠ5 RRONSON : UV8 RTYT : THF8

2-pin veza prst usluge ptt GP68, GP88, GP88S motor voki-toki kacigu slušalice mikrofon
  • Svježe

2-pin veza prst usluge ptt GP68, GP88, GP88S motor voki-toki kacigu slušalice mikrofon

KM 40.50

KARAKTERISTIKEKaciga slušalica ponuditi nižukoštati alternativa zadržavajući sposobnost da radim na raznim interkom sistema Kao Elitna i DualMode, koristio je odvojiva niže žice za maksimalno kompatibilnosti, ali slušalice je ponudio u jednoj verziji sa fleksibilan mikrofon na posao u većini Otvori Lice, Pun Lice, i FlipIspred kacigePrst teško dužnost usluge ptt dobro osećam, popričaj i slušaj bez drži radio Visokog kvaliteta buku otkazao mikrofon za odličnu prenose audio Dvojno govornika za povećanje zvuk i jasnoće, uklapa se u uho pa svih slušalica.Napravljen od dobrog kvaliteta trajnih dine kejbl, otpor povuciRadi za punu lice kacigu dizajnKompatibilni Modela : Motorno ulje ručnim Radio : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CP88, CP100, CP150, CP200, CT150, CT250, CT450, CT450 LS, ECP100, GP68, GP88, GP88 S, GP300, GP308, GP350, GP2000, gti izvedba, gtxovih, LTS2000, P040, P080, P100, P110, P200, P1225, P1225 LS, PMR446, PR400, PRO1150, PRO2150, PRO3150, SP10, SP21, SP50, Duh MU11 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CVS, KADA je11 C, KADA21 CV, KADA JE22 CVS, KADA JE24 CVS, XTN446, XTN500, XTN600, VL50, VL130, XV1100, XV2100, XV2600, XU1100, XU2100, XU2600FEIDAXINFDC ručnim Radio : VATROGASCI150 A, VATROGASCI160 A, VATROGASCI450 A, VATROGASCI460 AHYT ručnim Radio : TC500,TC600,TC620,TC700,TC2110,TC518, itd.1...